Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Adwokaci

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Kancelarie adwokackie Żórawski, Wach, Szuster

Żórawski-Wach to usługi prawnicze na wysokim poziomie. Grupa prawników stara się pomóc klientom na każdym etapie trwania zlecenia. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie m.in.: prawa spadkowego, ubezpieczeń społecznych, budowlanego, trudnimy się obsługą spółek oraz pomagamy w negocjacjach. Naszą kancelarię wybierają zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Zachęcamy do przeglądania opinii dotyczących naszej pracy i do wybierania naszych usług. Kancelarie Adwokackie Żórawski - Wach, ul. Gagarina 30 lok. 7, 00 – 754 Warszawa, Adwokat Marek Żórawski – 602 321 251
Oferujemy Wam

Kancelaria Daszczuk-Siembida-Pękalski-Dyś

Jeśli masz jakiś kłopot o charakterze prawnym - w jego rozwikłaniu pomoc oferuje Kancelaria Adwokacka DSP Daszczuk Siembida Pękalski Dyś, która działa na terenie Lublina. Zespół renomowanych prawników prowadzi sprawy, które dotyczą wypadków przy pracy, ustanowienia służebności drogi koniecznej oraz odszkodowań za śmierć bliskiej osoby. Prawnicy reprezentują osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Kompetentność, zindywidualizowane podejście do sprawy oraz najwyższa jakość usług to walory, które cechują Kancelarię DSP na polskim rynku.

Adwokaci Żórawski - Szuster - Wach

Biuro prawnicze Żurawski - Szuster - Wach mieści się w Warszawie i zapewnia usługi prawne np. w dziedzinie prawa pracy i postępowań odszkodowawczych. Dzięki bogatemu doświadczeniu podejmujemy się nawet trudnych przypadków medycznych, czy dotyczących zadośćuczynień. Ewentualne pytania można kierować wysyłając email: biuro@kancelaria-zcw.pl. Zapraszamy do czytania komentarzy dotyczących naszej pracy i do korzystania z naszych usług. Filia Kancelarii LEONCIN:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon komórkowy: +48 602 321 251

Paweł Żywiecki z Poznania

Kancelaria Adwokacka Pawła Żywieckiego zapewnia wszechstronne usługi prawne klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Ogromna efektywność oferowanych działań i uczciwość w pracy spowodowała, że firma może pochwalić się respektem pośród klientów. W codziennej pracy najważniejsze jest rzetelne podejście do zleceniodawcy, a także pełne zaangażowanie. Pomoc prawną zapewniamy w Poznaniu. Kancelaria na zlecenie klientów sporządza pozwy.
W naszej szerokiej ofercie zawarte są takie usługi jak:

- fachowe prawne wsparcie firm

Doradztwo prawne Marcin Oźminkowski

Adwokat Marcin Oźminkowski gwarantuje usługi w zakresie takim jak np. podział majątku,a także ubezpieczenia.
Biuro świadczy usługi zarówno dla spółek, a także osób prywatnych. Nasza Kancelaria jest zlokalizowana w prawdziwym centrum Poznania.
Na naszej stronie www zamieściliśmy naszą pełną ofertę – zapraszamy do nawiązania kontaktu poprzez telefon.
Zapoznaj się z ofertą ozminkowski.pl

Paweł Żywiecki porady prawne

Kancelaria Mecenasa Żywieckiego oferuje kompleksowe usługi prawne dla klientów prywatnych i firmowych. Zespół prawników udziela fachowych porad prawnych, reprezentuje kontrahentóww postępowaniu oraz trudni się procedurami związanymi z uzyskiwaniem decyzji administracyjnych. Centrum porad prawnych tworzy profesjonalny krąg adwokatów, z pomocy którego skorzystać mogą nie tylko kontrahenci indywidualni ale również firmy. Kancelaria prawna opiera swoją pracę o następujące zasady działania: wysoki poziom usług, rzetelność oraz uczciwość.

Porady prawne-kancelaria adwokacka Żórawski-Wach

Kancelaria Adwokacka Żórawski-Wach oferuje usługi w rozmaitych zagadnieniach prawnych. Specjalnością kancelarii są odszkodowania oraz separacje. Firma obsługuje zarówno większe firmy, jak i klientów indywidualnych. Nasze biuro wybierają zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Zachęcamy do czytania komentarzy na temat naszej działalności i do korzystania z naszych usług. Adres mailowy: Marek Żórawski - marek.zorawski@kancelaria-zcw.pl

Adwokat Katarzyna Necel

Adwokat Katarzyna Necel zapewnia rzetelne porady prawne. Kancelaria oferuje pomoc prawną w sprawach z obrębu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa handlowego, i dodatkowo prawa brytyjskiego. Kancelaria ma swoją centralę w Ostrowie Wielkopolskim i w stolicy województwa wielkopolskiego. Na rynku wyróżnia nas długoletnie doświadczenie przed sądami we wszelkiego rodzaju procesach przygotowawczych, ponadto znamy się na kontrolowaniu nieruchomościami za granicą.
Spotkania:
Plac Rowińskiego 2 63-400 Ostrów Wielkopolski tel. kom. 794 – 766 – 015

Subskrybuj Adwokaci