Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Biznes Ekonomia

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Firma Prosper

Osoby, które chciałyby współinwestować w terenach budowlanych mają możliwość skorzystania z propozycji firmy Prosper z Łodzi. To idealna okazja, aby zarobić dodatkowe środki finansowe. Prosper gwarantuje klientom usługi z branży inwestowania w budowę domów pasywnych, pośredniczy w sprzedaży apartamentów i zapewnia duży zakres usług księgowych. To na nich buduje się domy ekologiczne, a na samym przedsięwzięciu można osiągnąć większy zysk niż wkładając środki finansowe w banku.

Diament doradztwo finansowe Lublin

Diament Doradcy Finansowi to spółka działająca w sferze kredytów bankowych oraz lokowania pieniędzy. Spółka specjalizuje się w doradztwie finansowym, tworzy plany rentierskie oferuje doradztwo kredytowe, funkcjonuje również jako konsultant przy wyborze polis ubezpieczeniowych. Z oferowanych usług firmy korzystają najczęściej osoby z Lublina. Przedsiębiorstwo posiada spore grono zadowolonych klientów.
Więcej

Rafał Sangowski radca prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego zapewnia profesjonalne konsultacje z zakresu m.in.: prawa gospodarczego. Biuro proponuje fachowe działania w niewygórowanych cenach, co powoduje, iż liczba zainteresowanych stale zwiększa się. Obsługa prawna jest oferowana klientom prywatnych oraz firmom. W branży wyróżnia nas długoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej biznesu.
Kancelaria specjalizują się w temacie wypadków, między innymi pomaga uzyskać rekompensatę za wypadek. Ul. Taczaka 10
61-818 Poznań, nr +48 61 842 74 47

Michał Kurdzielewicz

Firma Adwokacka Michała Kurdzielewicza oferuje kompleksową obsługę prawną. Pracujemy z prawdziwym zaangażowaniem i mamy długie doświadczenie aby oferować usługi związane z prawem. Gabinet mieści się w Szczecinie i serdecznie zachęca do kontaktu telefonicznego: 693 868 171. Zachęcamy do czytania opinii na temat naszej działalności i do wybierania naszych porad. PEŁNE DANE TELEADRESOWE: KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ KURDZIELEWICZ, ul.

Profin finanse

Biuro rachunkowo – finansowe Profin oferuje usługi na obszarze ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych w Księgach Rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych , a także obsługi umów o pracę i umów cywilno-prawnych. Spółka trudni się głównie rozliczaniem firm z Urzędem Skarbowym, ale też obsługą kadrowo-płacową. Spółkę charakteryzuje rzetelność i szczegółowość w zleceniach. Kancelaria mieści się w Białymstoku. Lista dyplomów znajduje się w witrynie firmy: www.profin.bialystok.pl.

Subskrybuj Biznes Ekonomia