Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Edukacja Nauka

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów gwarantuje WSM Sosnowiec.
WSM Sosnowiec gwarantuje kandydatom doskonałe przygotowanie do wykonywanego zawodu, elastyczny grafik oraz możliwość wzbogacania umiejętności na wielu płaszczyznach.
Zespół wykwalifikowanych wykładowców, dobrze wyposażona czytelnia, a także rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na tym terenie.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Tych, których interesuje pielęgniarstwo, zawód ratownika medycznego oraz dietetyka mogą uczyć się na Wyższej Szkole Medycznej. Poza tym w naszej placówce można też zrobić specjalizację w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Zapewniamy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe i studia magisterskie. Dzięki szerokiej bazie dydaktycznej, świetnie zaopatrzonej czytelni, a także najwyższej jakości zajęć studenci WSM w Sosnowcu mają dużą wiedzę, a co za tym idzie – gwarancję odnalezienia odpowiedniej posady.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

Global Language Academy to mieszcząca się w środku Wrocławia szkoła językowa oferująca nauczanie m.in. języka hiszpańskiego, szwedzkiego, a także niemieckiego. Lekcje prowadzone są przez zespół przeszkolonych lektorów i native speaker’ów pochodzących z Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady oraz z Japonii. Języków nauczamy w niewielkich zespołach bądź podczas kursów indywidualnych. Proponujemy m.in. język: angielski albo japoński. Liczy się dla nas skuteczne, a jednocześnie komfortowe nauczanie, przy stosowaniu techniki komunikacyjnej.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - inwestycja w przyszłość

WSTE to prywatna szkoła wyższa, edukująca studentów m.in. na potrzeby dziedzinie transportu. Szkoła charakteryzuje się bardzo dobrym poziomem kształcenia oraz kompetentną kadrą pedagogiczną, na co dowodem są bardzo dobre wyniki oraz satysfakcja studentów. Głównym celem szkoły jest wyuczenie kompetentnych inżynierów na potrzeby ekonomiczne regionu, Polski i Europy. O popularności uczelni świadczysatysfakcja studentów, dążących do realizowania indywidualnych pasji oraz marzeń zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.

Przedszkole prywatne Jeżyki

Prywatne Przedszkole Jeżyki usytuowane na Strzałkowskiego oferuje wysoki standard programu nauczania, najlepszą kadrę specjalistów takich, jak terapeuta integracji sensorycznej i psycholog, którzy dbają o opiekę nad dziećmi. W naszym zespole zatrudniani są tylko profesjonalni pedagodzy ,jak również specjaliści z obszaru psychologii. Poza tym uczestniczą w zajęciach z angielskiego, muzycznych oraz sportowych. Mogą także zgłębiać tajniki np.: kulinarne, grania na instrumentach, aktorskie oraz brać udział w ćwiczeniach sensorycznych.

Subskrybuj Edukacja Nauka