Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

MASTERCOMP

REGON: 
301276143
Telefon: 
+48 61 307 04 15
Adres firmy: 
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań
Kategoria: 

ŚRODKI NA ZAKUP SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO

W obecnych czasach informatyzacja firmy jest już niemalże koniecznością. Wiąże się to często z dużymi kosztami. Może się okazać, że planowana inwestycja przekracza dostępny budżet. W takiej sytuacji jesteśmy postawieni przed dylematem: wybór tańszego rozwiązania czy zdobycie dodatkowych środków.

CZY OSZCZĘDNOŚĆ SIĘ OPŁACA?

Aby wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję należy dogłębnie przeanalizować nasze potrzeby. Przede wszystkim należy pamiętać, aby oszczędności nie rzutowały na funkcjonalność wybranego rozwiązania. Warto wziąć pod uwagę również fakt, że niestety tańsze rozwiązania często wiążą się z wyższymi kosztami eksploatacji czy też wysoką awaryjnością.
Droższy sprzęt zwykle też ma dłuższy okres przydatności do użycia. Inwestycja więc może zapewnić nam wieloletni spokój o nasze zaplecze informatyczne.

JAK ZDOBYĆ ŚRODKI NA OPTYMALNE ROZWIĄZANIE?

Aby zwiększyć nasz budżet, warto starać się o różnego rodzaju dofinansowania. Wśród nich najpopularniejszym jest wsparcie z funduszy Unii Europejskiej. Innym rozwiązaniem jest zaciągnięcie kredytu. Niestety w obu przypadkach czeka na nas duża ilość formalności. Powinniśmy również uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ich otrzymanie wiąże się ze znacznym nakładem czasu.
Warto wziąć pod uwagę, proponowany przez firmę Mastercomp, leasing. Firma proponuje indywidualnie przygotowany program leasingu oraz zminimalizowane formalności. Skraca to znacząco czas realizacji inwestycji. Dzięki temu możemy być o krok przed konkurencją.

Adres www: 
NIP: 
8542208528

Banery zaprzyjaźnionych serwisów