Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Medycyna

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Skomed – Centrum Rehabilitacji

W Centrum Rehabilitacji SKOMED w Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych terapeutów. Zarówno w naszej siedzibie, jak i w mieszkaniu pacjenta, realizujemy szeroką gamę zabiegów wspomagających leczenie. Ćwiczenia rehabilitacyjne możemy zaproponować młodszym oraz pełnoletnim. W ramach fizykoterapii realizujemy m.in. laseroterapię, a także terapię ultradźwiękami(prądy Traberta, sollux itp).

Skomed Rehabilitacja

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę najlepszych specjalistów. Zarazem w naszym centrum, jak również u pacjenta, możemy zaproponować szeroki wachlarz zabiegów wspomagających leczenie. Ogromna gama zabiegów leczniczych zawiera m.in.: laseroterapię, elektrostymulację, magnetoterapię, tonolizę, masaż sportowy oraz terapię metodą McKenziego.

Przychodnia Eskulap Sp. z o.o.

Szukasz na terenie Sieradza przychodni, w której będziesz mógł zrobić badania DNA? Możesz to powierzyć laboratorium należącym do Publicznej Przychodni Eskulap. Eskulap proponuje pakiety badań dostosowane do potrzeb badanych, np. badania markerów nowotworowych oraz badania schorzeń tarczycy. Grono wysoko wykwalifikowanych lekarzy, promocyjne ceny oraz wieloletnie doświadczenie to zalety, które charakteryzują laboratorium analityczne Eskulap. Wyniki są błyskawicznie – przestrzegamy wymogów terminowych obowiązujących od momentu pobrania materiału do realizacji badania.

LABmedical - Pracownia Analityczna

Ciesząca się renomą Pracownia Analityczna LABmedical mieszcząca się w sercu Piły proponuje szeroką gamę badań analitycznych z dziedziny immunochemii, koagulologii, jak również alergologii.
Oferta placówki to szeroki zestaw badań podstawowych oraz specjalistycznych przykładowo składu krwi – nieodpłatnych a także odpłatnych. W przypadku tych drugich jest możliwość pobrania materiału do badań poza godzinami pracy placówki.

Genmed Badania DNA

Genomio to witryna Laboratorium Diagnostyki Molekularnej Genmed, która oferuje badania pokrewieństwa. Testy genetyczne przeprowadzane przez Genmed są niezawodne. Wykonywane są przez rzetelny zespół specjalistów, co jest poświadczone przez liczne certyfikaty, jak i pozytywne opinie klientów. Do tej pory przygotowaliśmy niemal 14 tys. badań genetycznych. Nasze placówki partnerskie znaleźć można w Gliwicach, bądź też w Tarnowie, we wszystkich województwach. Zachęcamy do sprawdzania naszej bogatej oferty.

Genmed.pl Badania genetyczne

Laboratorium Genmed.pl proponuje profesjonalne badania genetyczne. Tysiące przeprowadzonych analiz oraz bogata oferta badań mają wpływ na regularne zwiększenie się liczby oddziałów placówek użyteczności publicznej korzystających z usług laboratorium. Siedziba spółki znajduje się w stolicy Wielkopolski, lecz z usług korzystają policja i prokuratura z wszystkich województw. W celu uzyskania konkretnych informacji wystarczy dzwonić pod numer: 61 853 32 38.
Gwarantujemy przestrzeganie procedur jakościowych.

3 Bell Opławski Centrum medyczno-stomatologiczne

Bell Opławski to renomowane centrum medyczne. W naszym centrum można wybrać zabiegi z zakresu m.in. diagnostyki, a także pedodoncje. Chorych przyjmujemy w Krakowie oraz w nowo powstałej przychodni w Katowicach. Działamy już bardzo dużo lat przez co zdobyliśmy poparcie różnych osób, które rekomendują nasze usługi swoim bliskim.
Bellmed.pl - przejdź na stronę

GMS Recruitment Rekrutacja personelu medycznego

Wyspecjalizowana agencja rekrutacyjna GMS Recruitment zajmuje się wyszukiwaniem fachowego personelu medycznego do szpitali na całym świecie. Konsultanci pracujący w agencji mają duże doświadczenie oraz niezbędną wiedzę z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza siedziba mieści się w rejonie Łodzi. Zapraszamy do wypełnienia opublikowanego online formularza. GMS Recruitment, Katarzyna Wyrzykowska, Milionowa 55, 93-113 Łódź
Więcej o usługach - gmsrecruitment.com

Józef Przemieniecki przemiany.org

Psychologia dla Waszego zdrowia. Przybycie do psychologa budzi nadzieję, ale też lęk. Nie zezwól, żeby problemy łamały Twój związek.
Na danej stronie znajdują się najważniejsze wskazówki o naszych ofertach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na: www.przemiany.org
Więcej o firmie: przemiany.org

Subskrybuj Medycyna