Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Odzież

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Przedsiębiorstwo konfekcyjne DORJAN: galanteria skórzana

DORJAN jest to sklep w internecie zajmujący się sprzedażą dobrej jakości konfekcję skórzaną. Firma od 20 lat produkuje najwyższej jakości odzież. Wykorzystujemy najbardziej trwałe skóry oraz łączymy nowoczesne trendy z ponadczasową modą. Ponadto tworzymy autorskie kolekcje dla firm. Co sezon tworzymy nową kolekcję ubrań, do szycia których używamy wysokiej jakości skóry z zagranicy. Swoje niepowtarzalne projekty produktów skórzanych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi trendami, zestawiając funkcjonalność oraz elegancję.

Na pieszo E-sklep

Wyposażyć się w nasze artykuły Na Pieszo można zarówno poprzez stronę www jak w sklepie stacjonarnym, który działa w Gorzowie Wlkp. Oferujemy Państwu wysyłkę na terenie całego kraju.

Dorjan konfekcja skórzana

Sklep Dorjan zajmuje się sprzedażą przez internet produktów skórzanych wysokiej jakości. W dużej propozycji wyrobów skórzanych znajdują się suknie czy też kurtki , jak również plecaki. Sklep on-line zapewnia terminową przesyłkę i serdecznie zaprasza każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania. Swoje interesujące projekty odzieży skórzanej wykonujemy zgodnie z najświeższymi trendami, zestawiając funkcjonalność oraz elegancję. W ofercie: paski, teczki , koszule.
Więcej na witrynie

Subskrybuj Odzież