Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Polityka prawo

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Kołton kancelaria prawna

Adwokat Sylwia Kołton występuje przed sądami na podstawie pełnomocnictwa w zakresie prawa pracy, sprawy o zapłatę, prawa rodzinnego , a także spadków. Specjalizując się m.in. w prawie pracy, sprawach poświęconym odszkodowaniu pomaga klientom prywatnym, przedsiębiorcom, a także jednostkom organizacyjnym (organizacjom społecznym etc). Uczciwość, indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm to zalety, które docenia stale rosnące grono klientów Adwokat Sylwii Kołton. Swoim usługobiorcom może zaproponować wsparcie prawne najwyższej jakości oraz porady za pośrednictwem internetu.

Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy

Przyczyny końca małżeństwa są różnorodne – od niemożliwości dogadania się po zdradę. Tego typu kwestiami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza w Warszawie. Kancelaria Mecenasa Budrewicza niesie pomoc nawet w ogromnie zawiłych postępowaniach rozwodowych. Klient Kancelarii uzyska profesjonalną poradę dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu prawniczemu. Wiele lat praktyki w zawodzie radcy prawnego pozwala mecenasowi prowadzenie spraw o rozwód z korzyścią dla klienta. Rozważasz rozwód? Zadzwoń: tel. (22) 203 61 10.

Blog prawniczy prawo-praca.pl

Blog prawo-praca.pl powstał specjalnie dla osób, którzy wciąż szukają interesujących, a w szczególności sprawdzonych porad związanych z prawem pracy. Jesteśmy świadomi, że zarówno pracodawcy oraz pracownicy potrzebują aktualnych informacji. Zamieszczane przez nas artykuły dotyczą praw pracowników firmy – bardzo często pracują oni w trudnych warunkach, w bardzo dużym stresie. Z publikacji umieszczonych na na naszym blogu prawo-praca.pl odbiorca zyska wiedzę gdzie się zgłosić, gdy jego prawa i przywileje są ignorowane.

Blog karne-prawo.pl

Na stronie www.karne-prawo.pl można znaleźć wiele interesujących informacji z zakresu prawa karnego, które odnoszą się do jazdy pod wpływem alkoholu, oszustw i wyłudzeń, a także odpowiedzialności karnej. Działalność prawników polega na występowaniu w roli przykładowo pełnomocnika oskarżycieli prywatnych na każdym etapie sprawy karnej jak również przekazywania z upoważnienia klienta pism o o przerwanie kary. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsze prawo karne może być niejasne – doradzamy gdzie osoby pokrzywdzone powinni poszukiwać wsparcia.

Blog spadkowe-prawo.pl

Prawo spadkowe to część oferty Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Klienci, którzy mają kłopot powiązany z tą gałęzią prawa – mogą tu liczyć na specjalistyczną pomoc. Prawo spadkowe bywa trudne – jeśli nie znamy jego przepisów możemy mieć duże problemy. Z naszych artykułów osoby zainteresowane dowiedzą się co zrobić w sytuacji gdy kiedy powinniśmy np. uzyskać spadek po rodzicach. Prawnicy: Magdalena Chróścielewska oraz Wawrzyniec Chróścielewski razem ze swoimi pracownikami chętnie służą pomocą przy rozwiązaniu problemu z którym pojawi się klient.

Rodzinne-prawo.pl

Zapraszamy do przeglądania bloga rodzinne-prawo.pl – wszystkie zamieszczone tam teksty są połączone z prawem rodzinnym. Zapewniamy zestaw ważnych porad dla opiekunów. To renomowana kancelaria prawna, której specjalnością są zagadnienia m.in. z obszaru prawa opiekuńczego. Skomplikowane tematy powierzają mecenasom klienci z reguły z Łodzi i okolic. Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc klientom w takich sprawach jak przykładowo: rozwody, zasądzenie alimentów, zaprzeczanie ojcostwa, uzyskanie zgody na wydanie paszportu.

Blog Prawo Cywilne

Blog prawny www.cywilne-prawo.pl zawiera dużo informacji i nowinek z dziedziny prawa cywilnego, które na pewno zaciekawią nie tylko osoby związane z prawem. Szczegółowy zestaw zagadnień, w których mogą pomóc łódzcy prawnicy można znaleźć na stronie kancelarii. Dotyczą one m.in.: kwestii zasiedzenia nieruchomości, dzierżawy lokali i sprawy gospodarcze. Na stronie znajdziemy informacje o tym, jak odwołać darowiznę, stworzyć umowę sprzedaży, jak również jak odpowiedzieć na pozew.

Rozwód, prawo cywilne Chróścielewscy

Usługi prawnicze wykonywane przez Kancelarię Mecenasów Chróścielewskich, która mieści się w łódzkiem opierają się na rzetelnej wiedzy prawniczej. Zespół profesjonalnych adwokatów zajmuje się sprawami sądowymi, jak na przykład zabezpieczenie potrzeb rodziny, zniesienie współwłasności, sprostowanie świadectwa pracy i sprawy o zachowek. Bliskie jest nam prawo podatkowe.

Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski to fachowa pomoc w zakresie prawa opiekuńczego, spadkowego, cywilnego. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym i opiekuńczym (rozwód itp.), pracy (m.in. indywidualne i zbiorowe prawo pracy), spadkowym (stwierdzenie nieważności testamentu etc.) oraz podatkowym (podatki od darowizn itp.) Pomagamy też w prawie karnym (m.in. zawieszenie wykonywania kary) i cywilnym (np. sprawy o eksmisję). Charakteryzuje nas doskonała organizacja pracy i nieszablonowe rozwiązania. Formę współpracy, jak również zasady płatności określamy w indywidualny sposób.

Strony

Subskrybuj Polityka prawo