Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Psychoterapia

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
porady psychologiczne online

Poradnia psychologiczna „Żagle” gwarantuje pomoc psychologiczną wszystkim tym, którzy myślą o tym, by zwiększyć komfort swojego życia, podjąć walkę ze stresem oraz odzyskać kontrolę nad życiem.
Poradnia proponuje psychoterapię gestalt, spotkania grup terapeutycznych, a także porady psychologiczne przez internet.
Z pomocy specjalisty online bez wątpienia skorzystają klienci, którzy mają utrudniony dostęp do pomocy psychologa – pracują za granicą, są zapracowani, a także nie mają czasu na wizytę w poradni.

Badania na Broń

Pracownia Psychologiczna Jolanty Pawłowskiej prowadzi działalność w zakresie badań psychologicznych. Specjalistyczne badania przeznaczone są dla instruktorów jazdy, m.in operatorów urządzeń, zatrudnionych wykonujących prace na wysokości oraz osób występujących o pracę Policjanta. Badania można przeprowadzać od 9:00-15:00, oraz w godzinach popołudniowych na obszarze Poznania. Szersze informacje na temat funkcjonowania centrum a także dane kontaktowe dostępne są w witrynie internetowej firmy: www.psychotechnikapoznan.pl. Zapraszamy! . ul.

Pomarańczowe Ja terapia

Ośrodek Pomarańczowe JA to fachowe porady psychoterapeutyczne gwarantowane przez psychologów z długoletnim stażem w pracy. W ośrodku jest zatrudniona wyspecjalizowana kadra terapeutów, nieustannie uzupełniających swoją wiedzę oraz umiejętności. Wśród naszych terapeutów pracuje m.in: Ewa Orlik-Marciniak. Ośrodek mieści się w stolicy Wielkopolski, przy ulicy 59 a. Zaciekawione osoby wizytami, mogą zapisywać się na spotkanie z terapeutą w naszym ośrodku zlokalizowanym przy ulicy Grochowskiej nr 59a w Poznaniu.

Subskrybuj Psychoterapia