Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Samochody

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Open Air Off-rooad Expo

Przedsiębiorstwo Off-Road Adventure trudni się planowaniem imprez integracyjnych. Marka od wielu lat organizuje imprezy dla firm, imprezy masowe, a rok temu skoordynowała nietypowe Centrum Sportów Motorowych. Niespotykane ukształtowanie terenu oraz odpowiednia struktura podłoża spowodowały, że Centrum zbudowano w Olszynii. Na stronie internetowej, w zakładce „Galerie” można obejrzeć fotografie z wcześniej koordynowanych wydarzeń.
Wejdź na naszą stronę

Markisz transport

Makisz proponuje kompleksowy transport najwyższej jakości. Firma posiada profesjonalnie wyposażone pojazdy, zawierające specjalne chłodnie, przeznaczone do transportu produktów spożywczych w konkretnych temperaturach. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w mieście Duszniki Zdrój, jednakże Markisz wykonuje prace dla kontrahentów z całej Europy. Na stronie internetowej transport-markisz.pl można zapoznać się z szczegółową propozycją przedsiębiorstwa. Transport Markisz, Słoszów 8, 57-340 Duszniki Zdrój, województwo Dolnośląskie, +48 691 868 668

Offroad szkoła jazdy

Ośrodek jazdy Off Road Adventure w sercu Warmii zajmuje się przeprowadzaniem warsztatów MotoCross i atv. Rosnącym zainteresowaniem klientów cieszą się najczęściej zespołowe jazdy samochodami rajdowymi, przy czym długość tras jest zazwyczaj uzależniona od ilości chętnych. W propozycji tego miejsca zawiera się także organizacja wydarzeń okolicznościowych i imprez integracyjnych dla firm. W witrynie internetowej, w zakładce „Referencje” klienci mogą zobaczyć, kto poleca usługi Offroad.
Witryna

Subskrybuj Samochody