Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Technika

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Silniki elektryczne

Silniki elektryczne to podstawowy sprzęt, który mamy w sprzedaży w naszym sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z każdy z tych artykułów to sprzęt wysokiej jakości, który można wykorzystać do wielu celów.
Silniki indukcyjne mające moc od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, wielobiegowe, łapowe, przeciwwybuchowe oraz pozostałe sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Do nich oferujemy również części zamienne oraz świadczymy pełne usługi serwisowe.

Windy towarowe Windpoldźwig

Windopoldźwig to fachowy montaż wind najwyższej jakości, sprawdzonych i docenianych producentów. Montujemy m.in.: podłogi obrotowe, chodniki ruchome, funkcjonalne platformy dla osób niepełnosprawnych oraz gwarantujemy fachowy serwis. Nasze biuro znajduje się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość kontaktu się naszą firmą przez formularz umieszczony naszej stronie internetowej. Spółka zyskała szacunek pośród usługodawców, ponieważ funkcjonuje w branży od 1989 r.. Kadry: Hanna Górnicka, tel.

Wykrywanie.com.pl

Nasza branża to: infrastruktura podziemna. Technologie LP to fachowa pomoc w obszarze lokalizacji infrastruktury znajdującej się pod ziemią. TLP zajmuje się sprzedażą usług i sprzętu z zakresu lokalizacji uszkodzonych kabli, a także przeprowadza szkolenia z jego użytkowania. Inne atuty przedsiębiorstwa to najnowocześniejsze produkty w niewysokich cenach.

Winda towarowa Windpoldźwig

Księgowość:Aldona Załuskatel. (68) 457 43 03aldona.zaluska@windpoldzwig.plWindpolDźwig to spółka zajmująca się produkcją wszelkiego typu urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych. Dźwigi sprzedawane przez WindpolDźwig są dopasowywane do szczególnych oczekiwań klientów i mają gwarancję. Prowadzimy poza tym serwis części zamiennych oraz gwarantujemy wszechstronne porady, prowadzimy działalność na terenie całego kraju.

Firma Eukom-Cabling Sp. z o.o.

Mieszcząca się w Warszawie spółka EUKOM-CABLING to popularny wytwórca różnorodnego typu kabli, który pośród stałych zamawiających ma integratorów sieci komputerowych, operatorów telefonii stacyjnej.
Realizujemy zamówienia na takie typy kabli jak np.: kable nietypowe, przewody do systemów SCQ Quante/Pouyet. Ponadto realizujemy usługi spawania złączy światłowodowych w pomieszczeniach.
Grupa ekspertów, nowoczesne produkty, jak również ogromne doświadczenie w branży to cechy, na które zwraca uwagę coraz większe grono kupujących.

Dystrybutor Grafenu AGP

Głównym wyrobem przedsiębiorstwa Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest grafen, pochodzący z niestandardowego materiału – ciekłego metalu. To innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu, które będzie się nadawać przykładowo do opracowywania układów scalonych. Ponadto może być wykorzystywany jako bateria słoneczna. AGP Corp to duży katalog grafenu między innymi poliwarstwowego dystrybuowany za pośrednictwem platformy sprzedaży online advancedgrapheneproducts.com.

Windpoldźwig windy dla niepełnosprawnych

Firma WINDPOLDŹWIG od długich lat proponuje ruchome windy oraz schody uznanych marek. Sprzedawane produkty odróżnia bezusterkowość, moc oraz estetyka wykonania. Dodatkowo mają one także niezbędne atesty. W sprawie szczegółów dotyczących oferty warto odwiedzić portal spółki: www.windpoldzwig.pl. Naszym atutem jest duży wybór sprzętu i obecność na rynku od 1989 roku. Dział serwisu i konserwacji: Marek Sobczak, tel. 607938399, marek.sobczak@windpoldzwig.pl

Subskrybuj Technika