Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Usługi

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
Technologie lokalizacji Podziemnej

Profesją firmy TLP jest wykrywanie infrastruktury podziemnej, uszkodzonych kabli elektrycznych i metali. Co więcej, firma gwarantuje także usługi pomiarowe dla geodezji, jak i naprawę detektorów.
W interesującym asortymencie firmy można znaleźć wykrywacze znanych marek takich, jak Leica, czy Tomkat, reflektometry, a także akcesoria do wykrywaczy.
Doświadczone grono ekspertów, najlepszej klasy sprzęt, szybka realizacja zlecenia, czy też przystępne ceny to walory, które cechują firmę TLP.

P.P.H.U. ROSS - Kamieniarstwo

Z kamieni można wymyślić bardzo wiele rzeczy – od budowli aż po sztukę. Sprzedaż kamienia ozdobnego oraz architektonicznego to propozycja przedsiębiorstwa P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny łupany lub otoczaki to przykładowy| surowiec, który oferujemy. Służy on m.in. do tworzenia fontann, nóg od stołu, donic i wielu designerskich rzeczy.

klimatyzacje montaż

Sprzęt klimatyzujący to pewność wygody w czasie gorących dni. Tego typu sprzęt instaluje przedsiębiorstwo Mastar we Wrocławiu.
Prowadzimy współpracę z renomowanymi markami, które oferują nieszkodliwe dla zdrowia urządzenia do klimatyzacji zgodne z wymogami technicznymi.
Poza dużym wyborem różnych modeli zapewniamy też bezpieczny montaż klimatyzacji. Samo wykonanie zlecenia nie zabiera wiele czasu – najwyżej 1-2 dni. Uprzednio sporządzamy szacunkowy koszt oraz zawieramy umowę.

Brukarz

Przedsiębiorstwo Rem-Budex proponuje wszystkim wysokiej jakości usługi brukarskie, a także ogrodnicze takie, jak np. położenie drogi dojazdowej z kostki brukowej, niwelację, przygotowanie podłoża w ogrodzie, jak i wertykulację trawników i budowę oczek wodnych.
Impregnacja kostki, jak również projektowanie ogrodu poprzedzone jest darmowymi konsultacjami, podczas których zainteresowany może przedstawić swoje oczekiwania – przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

Przedsiębiorstwo REPOZ

Firma Repoz proponuje tworzenie podjazdów z kostki granitowej, stawianie płotu, zagospodarowywanie terenów zielonych oraz roboty ziemne.
Repoz gwarantuje sporządzenie bezpłatnego kosztorysu w 100% przystosowanego do wymagań klienta, wysokiej klasy towary, jak i profesjonalne usługi objęte gwarancją.
Zespół wykwalifikowanych pracowników, niskie ceny oraz rzetelność wykonania to zalety, dzięki którym Repoz może poszczycić się stale rosnącą popularnością śród klientów.

Marcin Zieliński wykończenie wnętrz

Firma remontowa zapewnia kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. Wśród usług firmy dostępne są przede wszystkim docieplanie budynków, układanie cegły klinkierowej jak równieżprofesjonalna glazura, układanie płytek. Zaoferować możemy np. kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach, w tym kładzenie tapet, malowanie elewacji oraz roboty murarskie takie jak m.in.

Kamień Skład Koronowo

Spółka Skład Koronowo, posiada bogatą ofertę kamieni ogrodowych. W sprzedaży: kule kamienne, łupki i brykiet drzewny. Profesjonalni pracownicy wpłynęli na to, iż skład ma grupę zadowolonych klientów. Propozycja skierowana jest do klientów z Bydgoszczy i pobliskich okolic. Kamień i ogród, ul. Przemysłowa 28 (Koło Elewatora), 86-010 Koronowo, tel: 603 356 089, email: kamien@skladkoronowo.pl

Firma Remontowa remonty-styl.pl

Zakład usług budowlanych zapewnia różnego typu prace budowlane na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Firma oferuje wykonanie prac jak na przykład malowanie wnętrz, kładzenie elementów ocieplenia domu, montowanie systemu suchej zabudowy, jak również budowanie ścianek działowych, czy też tynkowanie. Bez zarzutu nałożymy tynki ozdobne, zamontujemy systemy GK ,jak również położymy gres, ponadto gwarantujemy usługi tynkarskie, w tym np. malowanie elewacji. To, co nas charakteryzuje w branży to nie tylko terminowość usług ,ale także krótkie terminy oraz optymalne warunki cenowe.

Art-druk sztancowanie

Firmom stosującym opakowania z kartonu Art-druk Wojciech i Ewa Gałuszka z województwa świętokrzyskiego może zaoferować wyjątkowo zaprojektowane opakowania dla ich produktów np. z tektury pokrytej oklejką offsetową. Oferta zakładu adresowana jest przede wszystkim do firm produkcyjnych oraz zajmujących się handlem. Pracujemy z profesjonalnymi grafikami – proponujemy własne wzory lub realizujemy pomysły kontrahentów. Na rynku jesteśmy obecni od 1992, co sprawia, że oferujemy naszym klientom jedynie niezawodne produkty.

BigTaxi takstówka transportowa

Idealną propozycję dla osób planujących przeprowadzkę przygotowała przedsiębiorstwo Big Taxi - lider w pomocy w transporcie. Dla stałych użytkowników przedsiębiorstwo proponuje rabaty. Przy transporcie łóżek rehabilitacyjnych klient otrzymuje pięćdziesiąt procent zniżki. Transport z Big Taxi można zamówić telefonując na 500 000 310. Dotychczas z naszych usług skorzystało już kilkuset kontrahentów, którzy rekomendują nas swoim przyjaciołom.
Sprawdź naszą ofertę

Strony

Subskrybuj Usługi