Obecni

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.

Jesteś tutaj

Zdrowie Uroda

Banery zaprzyjaźnionych serwisów
najskuteczniejsza depilacja laserowa wielkopolska

Beauty & Beauty to gabinet pielęgnacji urody wykonujący depilację laserową różnych partii ciała, np. ramion, łydek, a także klatki piersiowej.
Laserowe usuwanie owłosienia oraz depilacja intymna to najlepsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty pod Poznaniem włosy niszczone są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, niskie ceny, a także duże doświadczenie to atuty, dzięki którym z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zadowolonych klientów.

Elena Daff makijaż okolicznościowy, kreowanie wizerunku, stylizacje

Każdy makijaż to dla mnie kolejne, ciekawe doświadczenie. Jestem Elena Daff - stylistka z Wrocławia, która wykonuje zlecenia m.in. dla agencji modelek, agencji fotograficznych. Chętnie pogłębia też sztukę wizażu na szkoleniach. Wykorzystuje to nie tylko na co dzień, ale również w trakcie udzielania indywidualnych zajęć z robienia makijażu. Zabiegi wykonuję w moim funkcjonalnym gabinecie we Wrocławiu – proponuję rzetelną radę oraz dobre ceny.

Elena Daff Make-up & Visage

Elena Daff poleca duży zestaw konsultacji kosmetycznych. Elena Daff ukończyła Studium Projektowania Ubioru i Szkoły Wizażu i Makijażu w stolicy województwa dolnośląskiego i pasjonuje się też najnowszym trendami w modzie. Usługi adresowane są do klientów z Wrocławia i okolic. Żeby umówić się na makijaż wystarczy zadzwonić na 695058225. Na co dzień, współdziała z osobami prywatnymi, agencjami modelek, profesjonalnymi fotografami, projektantami mody.
Szczegółowe informacje edaff.pl

Salon urody z Olsztyna

Centrum urody Strefa Piękna gwarantuje wysokiej jakości zabiegi upiększające w centrum Olsztyna. Oferta: fryzjerstwo, liposukcja, gorący wosk. Studio urody wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta, miłą atmosferą oraz wysoką jakością usług fryzjerskich , jak również kosmetycznych. Wykwalifikowane grono pracowników oferuje usługi w centrum Olsztyna. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty firmy dostępnej pod adresem: www.salonurody.olsztyn.pl. Salon kosmetyczny: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Telefon: 602-618-400.

USŁUGI KOSMETYCZNE Angelika Pieklak

Angelika Pieklak wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na terenie Bielska- Białej i okolic. Kosmetyczka realizuje zabiegi za pomocą najlepszych produktów liczących się marek kosmetycznych. Usługi są wykonywane w prywatnym gabinecie lub na życzenie w domu klienta. Salon serdecznie zachęca do przejrzenia jej oferty na terenie Bielska Białej oraz okolic. Informacje o możliwych zabiegach są na kosmetyczkabielsko.pl.
Oferta - kosmetyczkabielsko.pl

Subskrybuj Zdrowie Uroda